Koronawirus i Chrystus (Piper)

Jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem? Śmierci z tego powodu? Jaka jest szansa by znać kogoś, kto został zakażony lub umarł z powodu tego wirusa?

Nawet jeśli posiadłbyś wiedzę odnośnie takiego prawdopodobieństwa, to wiedza ta nie przyniosłaby większego pocieszania. W tych niepewnych czasach potrzebujesz czegoś bardziej solidnego, czemu mógłbyś zaufać. Potrzebujesz fundamentu, na którym mógłbyś stanąć. W czasie trwania tej pandemii, Bóg zachęca nas do budowania życia na solidnej podstawie jaką jest Jezus Chrystus. Bóg jest dobry i On ma kontrolę.

W nowej książce „Koronawirus i Chrystus” John Piper pisze: „Koronawirus to Boże gromkie wezwanie, abyśmy wszyscy pokutowali i dostosowali nasze życie do nieskończonej wartości Chrystusa”.

John Piper jest założycielem i głównym nauczającym platformy internetowej desiringGod.org, a także rektorem Bethlehem College & Seminary. Książka w wersji elektronicznej (w późniejszym terminie również audio) i drukowanej jest dostępna bezpłatnie na stronie fundacji FEWA: https://fewa.pl/koronawirus-i-chrystus.

Udostępnij!
    Dołącz!
    Wpisz swój e-mail, aby co dwa tygodnie otrzymywać najnowsze materiały EWC.