Dzień 20. Świąteczna Solidarność

Subskrybuj, aby otrzymywać rozważania adwentowe na e-mail.

A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.

1 List Jana 3, 8

Każdego dnia na diabelskiej linii montażowej powstają miliony grzechów. Szatan pakuje je do ogromnych samolotów transportowych, leci z nimi do nieba, po czym rozkłada je przed Bogiem i śmieje się do rozpuku.

Niektórzy ludzie pracują przy tej linii montażowej na pełen etat. Inni zrezygnowali z tej pracy, choć od czasu do czasu wracają.

Każda minuta pracy linii montażowej naraża Boga na pośmiewisko ze strony szatana. Zajmuje się on grzechem, ponieważ nienawidzi światłości, piękna, czystości i chwały Boga. Nic nie cieszy go bardziej, niż to kiedy stworzenie nie ufa swojemu Stwórcy i nie jest Mu posłuszne.

Dlatego Święta Bożego Narodzenia to dobra nowina dla człowieka i dobra nowina dla Boga.

„Prawdziwa to mowa i w całej pełni przyjęcia godna, że Chrystus Jezus przyszedł na świat, aby zbawić grzeszników” (1 Tm 1, 15). Oto dobra nowina dla nas.

„Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie” (1 J 3, 8). To jest również dobra nowina dla Boga.

Święta Bożego Narodzenia to dobra nowina dla Boga, ponieważ Jezus przyszedł, aby przewodzić strajkowi w montowni szatana. Wszedł prosto do zakładu, wezwał wiernych do Solidarności, i rozpoczął masowy wymarsz.

Boże Narodzenia to wezwanie do strajku w montowni grzechu. Żadnych negocjacji z kierownictwem. Żadnego układania się. Tylko zdecydowany i niezachwiany sprzeciw wobec produktu. Nie będziemy już więcej uczestniczyć w jego produkcji.

Celem Bożonarodzeniowej Solidarności jest uziemienie samolotów transportowych. Bez użycia siły i przemocy, ale z nieugiętym oddaniem się Prawdzie – demaskując destrukcyjne warunki diabelskiego przemysłu.

Bożonarodzeniowa Solidarność nie spocznie, dopóki nie doprowadzi do całkowitego zamknięcia zakładu produkcyjnego.

Kiedy grzech zostanie zniszczony, Boże imię zostanie całkowicie oczyszczone. Nikt nie będzie się już śmiał.

Jeśli chcesz dać Bogu prezent w te Święta, zejdź z linii montażowej grzechu i nie wracaj tam. Zajmij swoje miejsce w pikiecie miłości. Dołącz do świątecznej Solidarności, aż majestatyczne imię Boga zostanie oczyszczone, a On ukaże się uwielbiony pośród pieśni pochwalnych sprawiedliwych.

Udostępnij!
Dołącz!
Wpisz swój e-mail, aby co tydzień otrzymywać najnowsze materiały EWC.