Doskonałe miasto

Subskrybuj, aby otrzymywać codzienne rozważania na e-mail.

Przygotował dla nich miasto.

Hebrajczyków 11,16

Żadnych zanieczyszczeń, żadnego graffiti, żadnych śmieci, żadnej odpadającej farby czy gnijących garaży, żadnej martwej trawy, czy rozbitych butelek, żadnej nieprzyjemnej rozmowy ulicznej, żadnych agresywnych konfrontacji, żadnych domowych konfliktów, czy przemocy, żadnych niebezpieczeństw w nocy, żadnych podpaleń, kłamania, kradzieży, czy zabijania, żadnego wandalizmu i żadnej brzydoty.

Miasto Boga będzie doskonałe, ponieważ będzie w nim Bóg. On będzie w nim chodził, mówił i manifestował siebie w każdej jego części. Wszystko, co dobre, piękne, święte, pełne pokoju, prawdziwe i szczęśliwe, będzie tam, ponieważ będzie Bóg tam.

Będzie tam doskonała sprawiedliwość i tysiąckrotna rekompensata za każdy wycierpiany ból odniesiony w tym świecie w posłuszeństwie Chrystusowi. I nigdy nie zniszczeje. Właściwe, będzie świecić coraz jaśniej z rozciąganiem się wieczności w niekończące się wieki wzrastającej radości.

Gdy pragniesz tego miasta ponad wszystko inne na ziemi, wtedy czcisz Boga, który według Hebrajczyków 11,10 jest projektantem i budowniczym tego miasta. A gdy Bóg jest czczony, cieszy się i nie wstydzi się być nazwany twoim Bogiem.

Udostępnij!
    Dołącz!
    Wpisz swój e-mail, aby co dwa tygodnie otrzymywać najnowsze materiały EWC.